Odporúčame:

Hutniaca technika AMMANNPredstavujeme vám radu výkonných hutniacich strojov pre univerzálne použitie od ľahkých až po tie najťažšie podmienky. Vo výrobnom programe nájdete zariadenia od ľahkých ručne ovládaných až po valce s hmotnosťou 25 ton. Spoločnosť Ammann ponúka v oblasti hutniacej techniky vibračné nohy, vibračné dosky a valce.

Vibračné nohy:
Rad vibračných nôh od firmy Ammann poskytuje používateľovi vysoký výkon pri komforte obsluhy, ergonomickej konštrukci pre všetky aplikácie a vysokú spoľahlivosť.

Vibračné dosky:
Spoločnosť Ammann ponúka široký rad vibračných dosiek, ktoré sú rozdelené do 3 základných kategórií - jednosmerné, obojsmerné a hydrostatické. Menšie a jednoduchšie dosky sú určené pre práce v obmedzených priestoroch a veˇmi dobre sa s nimi manipuluje. Ľahké a stredné zariadenia ponúkajú ekonomické riešenie pre všetky druhy prác pri zhutňovaní zeminy a asfaltu. Hydrostatické vibračné dosku Ammann sa vyznačujú unikátnym budiacim systémom vibrácií s tromi hriadeľmi.

Valce:
V ponuke je šoroký rad rôznych typov valcov, od ručne vedených, príkopových, tandemových a kombinovaných, aź po pneumatické a ťahačové valce. Unikátne riešenia umožňujú ich jednoduché a veľmi efektívne používanie pri zhutňovaní asfaltu alebo zeminy. Model RW 1504 od Rammaxu je v súčasnej dobe najvýkonnejší príkopový valec v svojej váhovej kategórii a s ohľadom na výkon, funkcie a vzhľad zlučuje nový a pokrokový vývoj týchto výrobkov. Vývoj novej generácie pneumatikových valcov Ammann vychádza z najnovších poznatkov o hutnení asfaltových vrstiev a zemín. Vďaka modernému a premyslenému dizajnu poskytujú výbornú viditeľnosť obsluhy. Nová generácia tandemových vibračných valcov s pevným rámom a systémom ACE prináša dosiaľ nepoznanú efektivitu hutnenia. ACE – Ammann Compaction Expert ako prvý a jedinečný hutniaci merací a regulačný systém s variabilnou amplitúdou a frekvenciou ponúka najvyššiu účinnosť pri dosahovaní špičkových výsledkov pri hutnení. Jednoduché ovládanie a maximálna provádzková bezpečnosť sú typickými vlastnosťami tandemových valcov. Vylepšený bol aj rad tahačových valcov od firmy Ammann, ktorý teraz v seobe ešte viac spojuje maximálnu výkonnosť, používateľský komfort, bezpečnosť a moderne pojatú koncepciu.

Stroje značky Ammann sú investíciou, ktorá sa Vám rýchlo a bohato vráti.